Vērtīgs darba dzīves stāstu ieskats

Ielūkojaties mūsu darbinieku stāstos par uzlabotu darba dzīvi strādājot kopā ar mums.

Andris - Metāla sķirošanas brigādes vadītājs

Igors -
Metāla šķirotājs
Uldis - Metāla šķirošanas frontālā iekrāvēja vadītājs
Andis - Metāla sķirošanas brigādes vadītājs

Igors ir viens no vispieredzējušākajiem metāla šķirotājiem BRIGG komandā. Šī nozare Igoram nav sveša, tā kā viņa darba pieredze pārsniedz jau četrus gadus, kā arī nodrošina uzticības pilnas attiecības gan ar kolēģiem, gan ar BRIGG Zviedrijas partneriem.

Rihards ir viens no BRIGG jaunākajiem kolēģiem. BRIGG tiecās iedrošināt talantīgu jauniešu turpmāku attīstību, tamlīdz veicinot viņu sagatavotību darbam un pienākumiem starptautiskā vidē.

Uldis ir profesionāls frontālā iekrāvēja vadītājs, kā mērķis vienmēr ir paveikt darbu ar iespaidīgiem rezultātiem. Viņa pozitīvā attieksme un neatlaidība nodrošina darba uzdevumu un pienākumu veiksmīgu izpildi.

Rihards -
Metāla šķirotājs

Andra kompetence metāla šķirošanas nozarē balstās uz vairāk kā astoņu gadu darba pieredzes Anglijā. Šodien Andris aktīvi piedalās BRIGG Skandināvu projektos kā metāla šķirošanas brigādes vadītājs.

Andis ir daļa no BRIGG kopienas jau vairāk kā piecus gadus. Viņa darba gaita iesākās ar metāla šķirošanu, taču jau drīz Andi sagaidīja paaugstinājums uz frontālā iekrāvēja amatu.
Savukārt šodien Andis strādā metāla šķirošanas brigādes vadītājā lomā un pārvalda nozīmīgus ražošanas procesus.

Piesakiet pakalpojumu!
Aizpildiet zemāk esošo veidlapu, lai precizētu savas prasības. Mēs ar jums sazināsimies, lai apspriestu, kā varam būt noderīgi.
Telefona numurs
E-pasta adrese
Adrese
Duntes iela 3, Rīga, Latvija, LV-1021
All rights reserved © 2021 Brigg
Staffing & Financial Administartion