Nozares, kuras apkalpojam

Uzņēmumā BRIGG mēs lepojamies ar to, ka mēs izprotam savus partnerus. Mūsu pieredzējušo profesionāļu daudzveidīgā pieredze ļauj mums tieši sazināties ar mūsu partneriem un izprast ikdienas izaicinājumus, ar kuriem viņi saskaras. Mēs zinām, ka jūsu bizness jums nozīmē visu.

Palīdzība dažādu nozaru uzņēmumiem

BRIGG ir viena no labākajām personāla atlases aģentūrām, kas apkalpo pārstrādes nozari. Klienti mūs novērtē, pateicoties mūsu padziļinātajām zināšanām šajā nozarē un spēju piegādāt šķirotājus, iekrāvēju vadītājus, ražošanas mehāniķus, metinātājus un pieredzējušus vadītājus. Mūsu Skandināvijas partneri uzticas mums, lai atrastu labākos kandidātus neatkarīgi no tā, vai viņi meklē pagaidu vai pastāvīgu darbinieku, atsevišķu darbinieku vai visu komandu.

Pārstrāde

BRIGG nodrošina lokālu stabilitāti ražotnēs un iespēju enerģiskiem un entuziasma pilniem cilvēkiem pievienoties kokapstrādes nozarei. Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu partneriem ir pietiekami daudz darbinieku, lai risinātu jebkuru situāciju. Mēs palīdzam sameklēt labākos darbiniekus, piedāvājot ilgtermiņa, konkurētspējīgas darba iespējas ar apmācību atbalstu.

Mežsaimniecība un kokapstrāde

Apstrādes rūpniecība ir nozare, kurā notiek straujas pārmaiņas. Ražotāji joprojām atgūstas no koronavīrusa pandēmijas ietekmes un saskaras ar tādām problēmām kā darbaspēka trūkums un prasmju trūkums. Globāla spiediena apstākļos vadītājiem var būt grūti atrast laiku un resursus, kas nepieciešami, lai izveidotu kompetentu komandu vai piekļūtu pagaidu kvalificētiem darbiniekiem.

Ražošanas un metāla apstrādes uzņēmumi

IT tirgus ar katru gadu aug, un ir nepārtraukti vajadzīgi jauni darbinieki. Tas kļuva iespējams, pateicoties informācijas produktu elastībai un specifiskumam. Tā kā gandrīz visa pasaule pārgāja uz  attālinātu darbu, parādījās atbilstoši pakalpojumi un tika atjaunots atbalsts vecajiem. Uzņēmumi aktīvi izmanto  personāla atlases aģentūru palīdzību, jo  strauji pieaug  uzņēmumu skaits. Brigg HR Partner kā  personāla atlases un darbā iekārtošanas aģentūra uzrauga tirgus tendences un veic gada un ikmēneša analīzi par  tirgus situāciju.

IT nozare

Piesakiet pakalpojumu!
Aizpildiet zemāk esošo veidlapu, lai precizētu savas prasības. Mēs ar jums sazināsimies, lai apspriestu, kā mēs varam būt noderīgi
Telefona numurs
E-pasta adrese
Adrese
Duntes iela 3, Rīga, Latvija, LV-1021
All rights reserved © 2021 Brigg
Staffing & Financial Administartion