Nozares, kuras apkalpojam

BRIGG pieredzējušo profesionāļu daudzveidīgā pieredze ļauj mums tieši sazināties ar mūsu partneriem un izprast ikdienas izaicinājumus, ar kuriem viņi saskaras.
Mēs zinām, ka jūsu bizness jums nozīmē visu.

Palīdzība uzņēmumiem dažadās nozarēs

BRIGG ir viena no labākajām personāla atlases aģentūrām, kas apkalpo pārstrādes nozari. Klienti mūs novērtē, pateicoties mūsu padziļinātajām zināšanām šajā nozarē un spēju piegādāt šķirotājus, iekrāvēju vadītājus, ražošanas mehāniķus, metinātājus un pieredzējušus vadītājus. Mūsu Skandināvijas partneri uzticas mums labāko kandidātu atrašanā neatkarīgi no tā, vai viņi meklē pagaidu vai pastāvīgu darbinieku, atsevišķu darbinieku vai visu komandu.

Pārstrāde

BRIGG nodrošina lokālu stabilitāti ražotnēs un iespēju enerģiskiem un entuziasma pilniem cilvēkiem pievienoties kokapstrādes nozarei. Mūsu klienti būt pilnībā pārliecināti, ka BRIGG partneriem ir pietiekami daudz darbinieku resursu, lai risinātu jebkuru situāciju. Mēs palīdzam sameklēt labākos darbiniekus, piedāvājot ilgtermiņa, konkurētspējīgas darba iespējas ar apmācību atbalstu.

Mežsaimniecība un kokapstrāde

Apstrādes rūpniecība ir nozare, kurā notiek straujas pārmaiņas. Ražotāji joprojām atgūstas no koronavīrusa pandēmijas ietekmes un saskaras ar tādām problēmām kā darbaspēka un prasmju trūkums. Globāla spiediena apstākļos vadītājiem var būt grūti atrast laiku un resursus, kas nepieciešami, lai izveidotu kompetentu komandu vai piekļūtu pagaidu kvalificētiem darbiniekiem.

Ražošana
un metāla apstrāde

IT tirgus ar katru gadu aug un vajadzība pēc jauniem darbiniekiem pastiprinās nepārtraukti. Tā kā gandrīz visa pasaule pēdējo gadu laikā pārgāja uz  ttālinātu darbu, parādījās atbilstoši pakalpojumi un tika atjaunots atbalsts vecajiem. Uzņēmumi aktīvi izmanto personāla atlases aģentūru palīdzību, jo strauji pieaug uzņēmumu skaits. BRIGG kā personāla atlases un darbā iekārtošanas aģentūra, uzrauga tirgus tendences un veic gada un ikmēneša analīzi par tirgus situāciju.

IT nozare

Piesakiet pakalpojumu!
Aizpildiet zemāk esošo veidlapu, lai precizētu savas prasības. Mēs ar jums sazināsimies, lai apspriestu, kā varam būt noderīgi.
Telefona numurs
E-pasta adrese
Adrese
Duntes iela 3, Rīga, Latvija, LV-1021
All rights reserved © 2021 Brigg
Staffing & Financial Administartion