Par BRIGG

BRIGG ir biznesa personāla atlases partneris uzņēmumiem, kas darbojas Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā un Latvijā
Kas mēs esam
BRIGG, kā personāla nodrošinātājs, ir biznesa partneris uzņēmumiem, kas darbojas Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs. Mēs lepojamies ar mūsu spēju savienot talantu meklētājus ar talantīgiem profesionāļiem, kuri meklē jaunas iespējas.

Mēs strādājam tādās nozarēs kā otrreizēja pārstrāde, mežsaimniecība, # kokapstrāde, ražošana un IT, kurai pieder nākotne. Mūsu partneri uztic mums atrast labākos kandidātus, jo mēs veltām laiku, lai uzzinātu vairāk par viņu uzņēmējdarbību un izprastu viņu izaicinājumus un mērķus.

BRIGG ir uz cilvēkiem orientēts uzņēmums, kas velta laiku tam, lai rūpīgi izprastu katra kandidāta prasmju kopumu. To darot, kad rodas īstā iespēja, saiknes izveidošana starp nepieciešamajām zināšanām un ideālo kandidātu darbam ir ātra un efektīva.

BRIGG — iegūstiet talantīgu darbinieku, kas jums nepieciešams, lai gūtu panākumus
Kā mēs strādājam
Uzņēmumā BRIGG mēs esam apņēmušies nodrošināt optimālus darbaspēka risinājumus, lai apmierinātu partneru vajadzības. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem partneriem, lai izprastu viņu biznesa unikālās vajadzības. Mēs uzturam pastāvīgu dialogu ar ieinteresētajām pusēm, valsts iestādēm, darba devējiem un darbiniekiem, lai nodrošinātu vislabākos iespējamos apstākļus, lai palīdzētu attīstīties gan mūsu partneriem, gan darba meklētājiem. Mēs saprotam tirgus dinamiku un apzināmies savu pienākumu ievērot to valstu noteikumus un standartus, kurās mēs darbojamies.

Mūsu vērtības
Šīs vērtības atspoguļo to, kas mums ir patiesi svarīgi attiecībās ar partneriem, darba meklētājiem, valsts iestādēm, kā arī ar citām ieinteresētajām pusēm. Viņi palīdz mums noteikt uzņēmējdarbības virzienu katru dienu.
Uzticamība
Mēs turam savus solījumus, izpildām solīto noteiktajā laikā, rīkojamies godīgi un ar cieņu, nodrošinām pilnīgu caurskatāmību.
Kompetence
Mums ir atbilstošas zināšanas, prasmes un pieredze, lai darbu paveiktu izcili
Atsaucība
Mēs pastāvīgi pielāgojamies mainīgajiem apstākļiem
Piesakiet pakalpojumu!
Aizpildiet zemāk esošo veidlapu, lai precizētu savas prasības. Mēs ar jums sazināsimies, lai apspriestu, kā mēs varam būt noderīgi
Telefona numurs
E-pasta adrese
Adrese
Duntes iela 3, Rīga, Latvija, LV-1021
All rights reserved © 2021 Brigg
Staffing & Financial Administartion