Par BRIGG

BRIGG ir personāla atlases partneris uzņēmumiem, kas darbojas Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, un Latvijā.
Kas mēs esam
BRIGG, kā personāla nodrošinātājs, ir biznesa partneris uzņēmumiem, kas darbojas Skandināvijā un Baltijas valstīs. Mēs lepojamies ar mūsu spēju savienot talantu meklētājus ar talantīgiem profesionāļiem, kuri meklē jaunas iespējas.

Mēs strādājam tādās nozarēs kā otrreizēja pārstrāde, mežsaimniecība, kokapstrāde, ražošana un IT. Mūsu partneri uztic labāko kandidātu atlasi tieši mums, jo mēs veltām laiku, lai uzzinātu vairāk par viņu uzņēmējdarbību un izprastu viņu izaicinājumus un mērķus.

BRIGG ir uz cilvēkiem orientēts uzņēmums, kas velta laiku tam, lai rūpīgi izprastu katra kandidāta prasmju kopumu. To darot, kad rodas īstā iespēja, saiknes izveidošana starp nepieciešamajām zināšanām un ideālo kandidātu darbam ir ātra un efektīva.

BRIGG — iegūstiet talantīgus darbiniekus, kas jums nepieciešams, lai gūtu panākumus!
Kā mēs strādājam
Uzņēmumā BRIGG esam apņēmušies nodrošināt optimālus darbaspēka risinājumus, lai apmierinātu partneru vajadzības. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem partneriem, lai izprastu viņu biznesa unikālās vajadzības. Mēs uzturam pastāvīgu dialogu ar ieinteresētajām pusēm, valsts iestādēm, darba devējiem, un darbiniekiem, lai nodrošinātu vislabākos iespējamos apstākļus, lai palīdzētu attīstīties gan mūsu partneriem, gan darba meklētājiem. Mēs saprotam tirgus dinamiku un apzināmies savu pienākumu ievērot to valstu noteikumus un standartus, kurās darbojamies.

Mūsu vērtības
Šīs vērtības atspoguļo to, kas mums ir patiesi svarīgi attiecībās ar partneriem, darba meklētājiem, valsts iestādēm, kā arī ar citām ieinteresētajām pusēm. Mūsu vērtības palīdz mums noteikt mūsu uzņēmējdarbības virzienu katru dienu.
Uzticamība
Mēs turam savus solījumus, izpildām solīto noteiktajā laikā, rīkojamies godīgi un ar cieņu.
Kompetence
Mums ir atbilstošas zināšanas, prasmes un pieredze, lai darbu paveiktu izcilā līmenī.
Atsaucība
Mēs pastāvīgi pielāgojamies mainīgajiem apstākļiem.
Piesakiet pakalpojumu!
Aizpildiet zemāk esošo veidlapu, lai precizētu savas prasības. Mēs ar jums sazināsimies, lai apspriestu, kā varam būt noderīgi.
Telefona numurs
E-pasta adrese
Adrese
Duntes iela 3, Rīga, Latvija, LV-1021
All rights reserved © 2021 Brigg
Staffing & Financial Administartion